Tehotenstvo a pôrod

V baby shop JUKKI vieme, že pred pôrodom a samozrejme i po pôrode potrebujú mamičky veľa vecí. Mamičky ocenia lanolínovú masť, táto masť upokojí pokožku a podráždené bradavky. Prečítajte si zloženie a zistíte, že ide o najčistejšiu lanolínovú masť na trhu. Pre bábätko majte po ruke Bepanthen Baby masť, ktorá ochráni citlivú detskú pokožku pred zapareninami.

 

Zobrazuje sa všetkych 20 výsledkov

Po pôrode budete potrebovať jednorazové nohavičky. Jednorazové nohavičky netlačia, sú priedušné a dajú sa do nich pevne uchytiť rôzne druhy hygienických vložiek. Jednorazové nohavičky sú praktické, keďže ich po ušpinení nemusíte prať ako klasické. V ponuke ich máme v rôznej veľkosti.

S blížiacim sa pôrodom sa dokážete vďaka JUKKI pripraviť aj do nemocnice. Tašky a batohy JUKKI majú veľký objem, takže sa do nich zmestia pomôcky potrebné na konci čakania na bábätko a tiež detské potreby pre novorodenca. Pribaliť do pôrodnice by ste mali aj podprsenky na dojčenie. Na pôrod a následnú starostlivosť o bábätko si pripravte tiež doplnky na dojčenie ako sú kojenecké fľaše. V našom obchode nakúpite kompletnú výbavu pre tehotenstvo a pôrod, pre bábätká i rodičov vo vysokej kvalite a za skvelé ceny. Do ponuky sme zaradili produkty, ktoré spĺňajú náš slogan podpora super rodičov a sú pomôckami v rôznom týždni tehotenstva.

Pomôcky pre tehotenstvo a pôrod - s JUKKI všetko po ruke

Vždy dbáme u všetkých produktoch na kvalitu, komfort a bezpečnosť pre bábätko i mamičku. Tieto vlastnosti spĺňajú opakovane použiteľné nohavičky AKUKU zo sieťoviny, sú vzdušné, nie sú na tele cítiť, podporujú hojenie a sú navrhnuté tak, aby pevne držali vložky.

Ďalšou položkou vo vašom nákupnom košíku s blížiacim sa termínom pôrodu musia byť super absorpčné popôrodné vložky s krídelkami. Vložky s krídelkami sú úzke, čím zabezpečujú vysokú mieru pohodlia a neprekážajú pri pohybe mamičky. Každej žene vyhovuje iný typ vložiek, to je v poriadku a v JUKKI sme mysleli naozaj na každú mamičku. Kúpiť u nás môžete aj priedušné vložky so širokým lepiacim prúžkom a gélom, ktorý výborne pohlcuje vlhkosť. Alebo sa spoľahnite na silnejšiu ochranu, dobrým variantom môže byť výber vysoko savých popôrodných vložiek AKUKU.

Z pôrodu nemajte strach, no pripravte sa na všetko a kúpte si tiež popôrodnú spŕšku na hrádzu. Spŕška je skvelou pomôckou, keď je pri pôrode nutné šitie. Nie je lepší pocit ako jemný prúd vody pri čistení hrádze. Všetky pomôcky pre mamičky a bábätká nielen predávame, ale tiež produkujeme. Sú vyrobené zo zdraviu neškodných materiálov, pohodlné a ich cena je bezkonkurenčná. Nakúpte v obchode JUKKI v čase, kedy je bábätko v brušku. Keď príde na svet, už sa len tešte z nezabudnuteľných chvíľ.

Pozrite si aj ďalšie kategórie obľúbené u super rodičov: