Doplnky na dojčenie

Dojčenie je pre mamičky a bábätká intímnou chvíľou naplnenou citmi. V baby shop JUKKI pripravili pre novopečené mamičky pestrú paletu doplnkov na dojčenie. V sortimente pre mamičky nájdete všetko potrebné pre starostlivosť o prsníky a pomôcky na odsávanie mlieka. Vyberte si z liečivých obkladov, silikónových chráničov, prsných vložiek a tampónov alebo nádoby na skladovanie mlieka a neoceniteľné odsávačky. Vďaka našim bezpečným, komfortným a na používanie pohodlným doplnkom budete pripravené na všetky úskalia dojčenie.

 

Zobrazuje sa všetkych 17 výsledkov

Doplnky na dojčenie pre starostlivosť o prsníky

Počas obdobia dojčenia sa žiadna mamička nezaobíde bez prsných tampónov a jednorazových vložiek do podprsenky pre ochranu pre tehotenské a dojčiace oblečenie. Ide o diskrétne pomôcky, ktoré bránia prieniku mlieka do odevov. V ponuke JUKKI si iste vyberiete z jednorazových vložiek a tampónov, ktoré majú super absorpčnú schopnosť a na prsníky dokonale priľnú. Tampóniky podobnej kvality nenájdete v inom obchode, pretože JUKKI nie je len distribútorom produktov. Všetky produkty JUKKI vyrába a má dohľad aj nad ich kontrolou.

K starostlivosti o prsníky dojčiacej mamičky patria tiež silikónové chrániče bradaviek. Kúpiť je ich možné v rôznej veľkosti. Chrániče urýchľujú hojenie a nebránia kŕmeniu bábätka. Sú bez chute a zápachu, takže dieťa saje mliečko bez problémov. Veľkú úľavu pri dojčení prinášajú gélové obklady, ktoré pomáhajú spriechodniť upchaté mliekovody. K chráničom a obkladom odporúčame dokúpiť vankúše na kojenie a detské potreby ako kojenecké fľašecumlíky.

V prípade zápalu a bolestí pomôžu mamičkám obklady na prsníky s čerešňovými kôstkami. Ide o lekársky výrobok, ktorý poskytne okamžitú úľavu pri zápaloch alebo upchatých mliekovodoch. Obklady sú 100 % ekologické a bezpečné pre mamičku i bábätko. Keďže JUKKI všetky produkty vyrába vo vlastnej réžii, zaručujeme vysokú kvalitu za skvelé ceny.

Doplnky na dojčenie pre odsávanie a skladovanie mlieka

Bábätká bývajú hladné aj mimo dojčenia. Majte vždy po ruke odsávačku, aby ste mohli zvyšné mliečko odstať a uložiť do chladničky. Slogan obchodu JUKKI znie „podporujeme super rodičov“. Preto sme nezabudli nielen na odsávanie, ale tiež na možnosť skladovania mlieka. Na tieto účely kúpite v JUKKI nádoby na skladovanie mlieka v súprave s tesniacim viečkom a stupnicou mililitrov. Do nádob jednoduchšie prelejete mliečko pomocou ručných či elektronických odsávačiek JUKKI. Veľkým pomocníkom pre cestovanie s bábätkom je zachytávač mlieka s odsávačkou.

Nakupujte v JUKKI pohodlne a pod jednou strechou všetky pomôcky, ktoré budete potrebovať pred príchodom bábätka na svet a následne pri starostlivosti o dieťatko. Nakupujte bezpečné, komfortné a kvalitné  výrobky za rozumné ceny!

Pozrite si tiež naše najobľúbenejšie produkty: