Šaty pre bábätká

Neboli nájdené žiadne produkty zodpovedajúce vášmu výberu.

Pre bábätká musíte mať k dispozícii veľa oblečenia i doplnkov, pretože rýchlo rastú a rýchlo sa tiež ušpinia. Saty pre babatka od JUKKI doplnia kompletne celú garderóbu dieťatka. Ako oblečenie pre novorodencov odporúčame mať pripravené dupačky pre bábätká, detské body s dlhým rukávom, dojčenské polodupačky a čiapky pre bábätká. Keď sa vám nechcú hľadať kombinácie a túžite, aby bábätko bolo pekne zladené, ideálne je oblečenie pre dieťatko 2 v 1 vo forme dojčenských setov. Ide o šaty pre deti, ktoré sa skladajú z dojčenského overalu a čiapočky. Nemusíte už viac hľadať rôzne značky a snažiť sa o dokonalé farebné zladenie. Všetko vyriešia JUKKI dojčenské sety, ktorých cena a kvalita vás poteší.

Oblečenie pre bábätká - obliekajte svoje dieťatko štýlovo

Modely oblečenia pre dieťatko v podobe setov nájdete v JUKKI obchode v prevedení pre malých princov i malé dievčatá. Vyberte si univerzálny biely overal s bielou čapicou s motívom macíka. Alebo dajte prednosť modrému overalu s čiapkou. V oboch prípadoch ide o veľmi štýlové a kvalitné oblečenie, ktoré je vyrobené zo 100 % bavlny. Zaujíma nás zdravie vašich detí, a preto sú naše pleteniny označené bezpečnostným certifikátom Oeko-Tex 100.

JUKKI šaty pre deti - komfortné a plne funkčné

JUKKI oblečenie pre bábätká je pohodlné a deti ho zbožňujú. S JUKKI šatami pre deti ste našli oblečenie v spojení príjemná cena a precízne prevedenie. JUKKI dojčenské sety sú funkčné s ohľadom na rodičov, keďže pri obliekaní a vyzliekaní nestrávite niekoľko dní. Dojčenské sety sa jednoducho obliekajú vďaka bočným patentkám. Bavlnená čiapočka s elastickým lemom netlačí, ale dobre drží na hlavičke bábätka. Podľa mamičiek neexistuje komfortnejšie a praktickejšie oblečenie.

Nehľadajte svetové značky, v JUKKI nájdete všetky produkty pre deti i pre vás vo vysokom štandarde a za vynikajúce ceny. JUKKI podporuje super rodičov! Nakupujte s JUKKI sortiment, ktorý sami vyrábame s ohľadom na vašu spokojnosť, vysokú kvalitu a bezpečnosť!

Pozrite si tiež súvisiace kategórie: