Šatky a šály pre babatka

Zobrazuje sa všetkych 19 výsledkov

V obchode JUKKI nájdete všetky doplnky na ochranu bábätka pred chladom i horúčavou. Veľmi praktické sú JUKKI nákrčníky. Bábätká si ich ihneď obľúbia vďaka jemnosti. Všetky nákrčníky sú vyrobené zo 100 % bavlny a získali certifikát kvality a bezpečnosti Oeko-Tex Standard 100. Môžu ich nosiť aj bábätká s citlivou pokožkou. Bavlnené nákrčníky je možné prať v práčke. Ich kvalita je neuveriteľne vysoká a cena lákavá. Nákrčníky predávame vo farbách, ktoré sa hodia chlapcom i dievčatkám. V našom obchode nájdete nákrčník, ktorý ľahko skombinujete s doplnkami ako sú fusaky do kočíka, deky z vlny merino, čiapky pre bábätká alebo dupačky pre bábätká.

Všestranným doplnkom pre najmenšie deti sú mušelínové šatky. Budete prekvapení ich jemnosťou a zároveň dobrými schopnosťami regulovať teplotu bábätka. Mušelínové šatky využijete celoročne. Počas chladnejších mesiacov na zahriatie dieťatka a v lete na ochranu proti slniečku. Mušelínová šatka JUKKI je nielen pohodlná, ale tiež vyzerá rozkošne. Bavlnené strapce dodávajú tomuto doplnku neodolateľný vzhľad. Opäť vás očarí cena i farebné prevedenie. Ružové šatky sú určené pre malé princezné, modré pre chlapcov a mintové patria medzi univerzálne kúsky.

Šatky a šály pre babatka sme do sortimentu JUKKI zaradili na ochranu detí pred chladom a vetrom. Každá šatka je vyrobená tak, aby bola pre bábätko pohodlná na nosenie a ladila, keď si vyberiete iné produkty z kategórie oblečenie pre bábätká. Šatky, šály i nákrčníky sa ľahko obliekajú, nedráždia detskú pokožku a hrejú. Do našich produktov zo sekcie doplnkov sme zaradili všetky varianty ochrany detského krku, aby si každý dokázal vybrať s ohľadom na dizajn.

Šatky, šály i nákrčníky sú vo vysokej kvalite, ktorú JUKKI zaručuje pri každom produkte. Obchod JUKKI nie je len distribútorom, ale tiež výrobcom svojho sortimentu. Našim mottom je podpora super rodičov, komfort, pohodlie, bezpečnosť a skvelé ceny. Či už vás očarí šatka pre bábätko, podľa dizajnu sa rozhodnete pre nákrčník, alebo si vyberiete iný detský sortiment z ponuku baby shop JUKKI, vždy bude o vaše bábätko skvele postarané.

Pozrite si aj ďalšie kategórie obľúbené u super rodičov: