Ponožky pre bábätká

V baby shop JUKKI oblečiete svoje bábätko kompletne do každého ročného obdobia. Súčasťou výbavy novorodenca a malého bábätka sú detské ponožky. Ponožky pre chlapcov i dievčatká z mäkkého bavlneného úpletu ponúkame vo všetkých bežných farbách, ktoré sa dobre kombinujú. V našom sortimente nájdete neutrálne biele, krémové a hnedé ponožky. Nádherné sú pastelovo ružové, modré a zelené ponožky, ktoré rozžiaria oblečenie pre bábätká.

 

Zobrazený jediný výsledok

„WOLA” hladké detské ponožky (rôzne farby)

Original price was: €2.00.Current price is: €1.80.

Bábätko jednoducho farebne zladíte, keď mu oblečiete detské body s dlhým rukávom alebo iné oblečenie JUKKI. Našim cieľom je podpora super rodičov, a preto vám chceme uľahčiť starostlivosť o bábätko aj pomocou rýchlej voľby oblečenia.

Dojčenské ponožky sme vyrobili s ohľadom na správny vývoj, komfort a bezpečie detičiek. Z ponuky ponožiek pre dojča si rýchlo vyberiete vďaka možnosti zobraziť dostupnú veľkosť i farbu. Ohúri vás cena, ktorá je s ohľadom na kvalitu veľmi priaznivá. Ponožky pre najmenších podobne ako pančuchy pre bábätká sme vyrobili zo 100 % bavlny s prímesami, ktoré tvoria dokonalú symbiózu pohodlia, bezpečia pre detskú citlivú pokožku a jednoduchej údržby. Vaše dieťatko nebude pri pohybe ničím obmedzené, pretože sme pri šití ponožiek dbali na protišmykové lemy. Rebrované lemy sa nezošmykujú, ale sú natoľko jemné, že netlačia ani pri rýchlom pohybe nožičiek.

Značka JUKKI predáva produkty, ktoré si sama vyrába. Vďaka dozoru nad výrobou vieme, čo predávame a vy viete, čo kupujete. Detské potreby JUKKI sú pohodlné, kvalitné a bezpečné. Vyberte si okrem ponožiek aj z iných položiek ako sú hračky pre bábätká, detské potreby na dojčenie a starostlivosť o dieťa alebo pre mamičky a tehotné ženy. Zoraďte si položky podľa kategórií, kupujte ďalšie príslušenstvo pre deti a po kúpe nás potešte recenziou.

Pozrite si aj ďalšie kategórie obľúbené u super rodičov: