Polodupačky pre bábätká

Polodupačky sú pre bábätká pohodlným oblečením na nosenie a pre rodičov oblečením, ktoré sa dá rýchlo obliecť i vyzliecť. Prebaľovanie s polodupačkami je jednoduché a rýchle. V JUKKI máme na sklade oblečenie pre bábätká, ktoré k sebe ladí. Vďaka JUKKI oblečiete svoje dieťatko tak, aby bolo zladené podľa farby i celkového dizajnu. Naša značka si nezakladá len na vzhľade. Prinášame vám polodupačky, overaly pre bábätká, dupačky pre bábätká, detské zavinovačky a iné doplnky pre deti vyrobené z vysokokvalitných materiálov ako je 100 % bavlna alebo merino vlna.

 

Zobrazuje sa všetkych 10 výsledkov

Kúpte polodupačky JUKKI - pekné a funkčné oblečenie

Vyberte si akékoľvek dupačky z našej ponuky a po ich vyskúšaní budete chcieť ďalšie. Všetky dupačky, polodupačky či saty pre babatka JUKKI sú šité zo 100 % bavlny. Spĺňajú všetky bezpečnostné normy, sú pekným a funkčným oblečením. Z rôznych produktov JUKKI by práve polodupačky nemali chýbať vo výbave žiadneho novorodenca.

Nielen materiál je to, čo robí polodupačky pohodlným oblečením. Voľnejší strih bábätko na tele necíti a elastický lem sa pekne prispôsobí brušku dieťaťa. Vďaka elastickému pásu sa vám bude s dieťatkom lepšie manipulovať pri prezliekaní. 100 % bavlna bábätko veľmi príjemne hreje a zároveň je vzdušná.

Nájsť vhodný produkt v obchode JUKKI je hračka. Dajte si zobraziť filter, vyberte si veľkosť, iste vás zaujme aj dobrá cena a farba alebo materiál. Rôzne oblečenie pre deti máme často v praktickom trojbalení. V prípade ušpinenia budete mať vždy po ruke náhradné oblečenie. Veľmi dbáme na pestrosť, a preto v JUKKI kúpite polodupačky v rôznych farbách ako je biela, šedá, modrá, ružová. Nádherné sú polodupačky s motívmi zvieratiek a s kvetinovými vzormi. Náš sortiment vyrábame vo vlastnej réžii, čo je zárukou, že produkty JUKKI sú kvalitné, cenovo dostupné a bezpečné pre vaše deti!

Náš sortiment vyrábame vo vlastnej réžii, čo je zárukou, že produkty JUKKI sú kvalitné, cenovo dostupné a bezpečné pre vaše deti. JUKKI podporuje super rodičov a zakladá si na ich spokojnosti i komforte detí!

Pozrite si tiež súvisiace kategórie: