Pančuchy pre bábätká

Zobrazujú sa všetky 2 výsledky

Pančuchy sú dôležitou súčasťou výbavy malých detí. V JUKKI sa staráme o pohodlie najmenších, a preto sú naše pančuchové nohavice absolútne komfortné na nosenie, netlačia a neobmedzujú bábätko v pohybe. Pančuchové nohavice máme skladom a v prevedení pre chlapcov i dievčatká. Naše bavlnené pančušky sa dajú nosiť samostatne pri hre a tiež ako zatepľovacia spodná časť oblečenie pod dupačky pre bábätká, overaly pre bábätká alebo ako hlavné oblečenie, keď použijete fusaky do kočíka.

Pančuchové nohavice JUKKI - kupujte prémiovú kvalitu

Hlavným cieľom obchodu JUKKI je podpora super rodičov a bezpečnosť i pohodlie detí. Pančuchové nohavice z našej ponuky sú vyrobené z bavlny, majú prímes elastanu, aby dieťatko nikde netlačili. Vyberte si skladom toto oblečenie pre bábätká s jemným spracovaním a mäkkými švami. Všetky naše produkty skladom predávame i vyrábame s ohľadom na prémiovú kvalitu. Potešiteľná je vždy cena, ktorá umožňuje bez obáv nakúpiť pre deti to najlepšie.

Detské pančuchy - vyberte si z krásnych pastelových farieb

Pri kúpe pančúch sa dá vybrať veľkosť a farebné odtiene. Ružová, ecru a biela farba je určená pre dievčatká, ktoré budú zbožňovať prevedenie s mašľami. Modrá a jeans sa hodí chlapcom. Praktické kvôli údržbe sú pančuchové nohavice v sivej a čiernej farbe. V ponuke máme rôzne veľkosti 56 62 a tiež pre väčšie detičky. Chceme vyhovieť každému, skladom ponúkame pančuchy pre deti v takých odtieňoch, aby sa dali kombinovať s ostatným oblečením a pomôckami z baby shop JUKKI. Vaše dieťatko sa bude nielen dobre cítiť, ale aj rozkošne vyzerať.

Pozrite si aj ďalšie kategórie obľúbené u super rodičov: