Overaly pre bábätká

Zobrazujú sa všetky 4 výsledky

Overaly pre bábätká sú veľmi funkčné a dokonca multifunkčné kúsky detského oblečenia. Overaly sa dajú nosiť počas spánku, kedy pekne zahrejú aj chodidlá bez nutnosti obliekať novorodencovi ponožky. Bábätko sa v overale cíti veľmi komfortne, takže sa zaručene skvele vyspinká. Samozrejme, že si musíte dať pozor na veľkosť, aby ho oblečenie netlačilo alebo sa mu nevyzliekalo. Overal sa dá nosiť samostatne alebo pod neho oblečte dupačky pre bábätká. Dvojitá vrstva dieťatko výborne zahreje. Ak použijete tiež deky pre dojčatá, dieťa je plne vybavené na prechádzku.

V ponuke JUKKI máme rôzne produkty, ktoré šijeme zo 100 % bavlny. Patria k nim aj overaly, dojčenské polodupačky, sety oblečenia alebo detské zavinovačky. Veľký dôraz kladieme na zdravotnú neškodnosť a materiály s certifikátom Oeko-Tex Standard 100. Overaly JUKKI nesmú chýbať v šatníku žiadneho novorodenca, pretože sú jedinečným oblečením, ktoré pomáha rodičom rýchlejšie dieťatko prebaliť. Medzi ďalšie výhody našich overalov patria jednoduché zapínanie patentkami a možnosť prania v práčke.

V overale od JUKKI vyzerajú všetky deti očarujúco

Bábätká majú schopnosť vyzerať rozkošne v rôznom oblečení. V overaloch vyzerajú ešte o niečo sladšie. Ďalšie kúsky oblečenia, ktoré im dodajú detské kúzlo sú čiapky pre bábätká a dojčenské rukavičky proti poškriabaniu. Vytvorte kompletný šatník pre dieťatko s oblečením JUKKI, aby ste dosiahli pekne zladený štýl v oblasti farieb i materiálu. Iste vás neodradí naša cena, ktorá je u všetkých produktoch konkurenčná.

Naše oblečenie pre detičky starostlivo šijeme tak, aby bolo pekné pre dievčatá i chlapcov. Overaly môžete vybrať nielen s ohľadom na veľkosť, ale tiež farebné prevedenie či iné detaily ako sú rozprávkové motívy.

Pre rodičov je ich dieťatko pokladom, a preto sa vám zaručene zapáči overal v bielej farbe s motívom kráľovskej koruny. Dievčatá sa potešia ružovému overalu s obrázkom líšky. Na uhryznutie vyzerajú batoľatá v overale s macíkom v prednej časti. Kúpte na JUKKI neutrálny biely, dievčenský cukríkový či chlapčenský modrý overal a ďalšie nádherné kúsky. So všetkými produktami JUKKI budete zaručene spokojní, pretože JUKKI podporuje super rodičov. Kúpte si sortiment z ponuky JUKKI, ktorý vyrábame kompletne v našej réžii. Našim mottom je kvalita, rozumné ceny a spokojnosť rodičov i detí.

Pozrite si tiež súvisiace kategórie: