Dupačky pre bábätká

Základom výbavy novorodenca sú overaly a dupačky. Tieto kúsky oblečenia majú najmenšiu veľkosť a praktické vlastnosti. Pre bábätká i mamičky ide o veľmi funkčný odev, pretože sa jednoducho vyzlieka, čo je pri hygiene podstatné. Overaly sú komfortné a počas dňa i spánku najlepšou voľbou na nosenie.

 

 

Zobrazujú sa všetky 4 výsledky

Overal 3-balenie „Black Teddy Bear”

Original price was: €26.00.Current price is: €23.40.

Overal 3-balenie „Basic Grey Melange”

Original price was: €26.00.Current price is: €23.40.

Overal 3-balenie „Blue Elephants”

Original price was: €26.00.Current price is: €23.40.

Overal 3-balenie „Roses”

Original price was: €26.30.Current price is: €23.67.

Medzi ďalšie obľúbené oblečenie pre bábätká uľahčujúce mamičkám hygienu dieťatka patria polodupačky, dojčenské body a dievčenské sukienky s body. Mamičky i dieťatká uvedené kúsky zbožňujú. Ide o oblečenie pre bábätká, ktoré sú istotou ničím nerušeného oddychu i hry. Dupačky z našej ponuky sú vyrobené z bavlny. Prémiová bavlna je šetrná k pokožke a veľmi príjemná na nosenie v akejkoľvek podobe.

Značka Jukki ponúka dupačky, ktorých cena a prevedenie poteší každú mamičku. Dupačky a overaly z ponuky Jukki sú navrhnuté tak, aby pomohli vyvinúť zdravé spánkové návyky u malých detí. Sú dostupné v širokej škále farieb, čo umožňuje rodičom vybrať si ten správny produkt pre svoje bábätko. Praktická na čistenie je béžová a sivá farba. Našim tajným tipom sú balenia po viac kusov a saty pre babatka. Vždy budete mať po ruke ďalšie kombinézy.

Dojčenské dupačky - čo zvážiť pri výbere

Pri výbere dojčenských dupačiek by rodičia mali zvážiť nielen farbu a dizajn. Ďalšie dôležité parametre sú funkčnosť a bezpečnosť dieťaťa. Je kľúčové venovať pozornosť materiálom použitým pri výrobe, aby sa minimalizovalo riziko alergických reakcií. Naše dojčenské overaly sú vyrobené zo 100 % bavlny. Správne vybrané dupačky prispievajú nielen k pohodlného oddychu, ale tiež k zdravému vývoju bábätka. Všímajte si aj to, ako sa overal zapína. Ideálna je možnosť zapínania cvočkami, ktoré vedú cez trup a medzi nožičkami. Zabezpečený je prístup k telíčku i plienke. Krásne dupačky z našej ponuky budú robiť radosť mamičke i bábätku.

Pozrite si aj ďalšie kategórie obľúbené u super rodičov: