Detské body s dlhým rukávom

V sortimente oblečenia pre najmenšie deti sme v obchode JUKKI pripravili detské body s dlhým rukávom. Príjemne zahreje, dobre odvádza vlhkosť a na detskom telíčku pôsobí ako nežný dotyk. Pre deti je toto oblečenie veľmi komfortné na nosenie a tiež bezpečné. Bavlnené materiály a jemné švy sú šetrné k detskej pokožke.

 

Zobrazuje sa všetkych 12 výsledkov

Detské body s dlhým rukávom sú vyrobené z bavlny, ktorá získala certifikát bezpečnosti Oeko-Tex 100. Naše produkty kúpite po kusoch, no veľmi praktické sú celé súpravy. V obchode JUKKI nájdete trojbalenia, ktorých cena je výhodná. Kvalitné, komfortné a cenovo priaznivé sú všetky detské potreby z baby shop JUKKI.

Detské body s dlhým rukávom - obliekanie bábätiek nás baví

Pre novorodencov a dojčatá neexistuje lepšie oblečenie pre bábätká ako je detské body. Tento typ oblečenia ponúka obchod JUKKI v prevedení overaly pre bábätká, ale tiež v strihu body s dlhým rukávom. Dlhý rukáv zahreje ruky bábätka, ktoré sú neustále v pohybe. Obliekanie bábätiek nás baví a bude baviť aj vás vďaka krásnemu dizajnu a praktickému zapínaniu body na patentky. Dojčenské body v strihu s dlhým rukávom využijete počas hier alebo tiež v kočíku, kedy nožičky bábätka zakrývajú bambusové deky pre bábätká, prípadne ho chránia zavinovačky pre novorodencov.

Dojčenské body JUKKI - módne dizajny a veselé motívy

Body pre dojčatá s rukávmi z bavlny sú komfortné a vyzerajú úžasne. Kúpite ich v dizajnoch pre dievčatká i chlapcov, v celej palete rozkošných pastelových farieb. Ak preferujete oblečenie s rozprávkovými motívmi, kúpte pre bábätko detské body s obrázkom macíka, potlačou zajačikov, sloníkov a líšok. Dievčatká vyzerajú neodolateľne v JUKKI oblečení s kvietkami. Dobre kombinovateľné sú kúsky v basic farbách. Oblečenie a doplnky pre deti JUKKI spolu vždy ladia.

Vďaka prehľadnosti našej ponuky rýchlo vyhľadáte a nakúpite kompletné vybavenie pre deti i pre mamičky a tehotné ženy. V JUKKI vieme, že záleží aj na rodičoch. Riadime sa mottom - podporujeme super rodičov. Staráme sa o vaše šťastie a šťastie i pohodlie bábätiek. Nad všetkými ponúkanými výrobkami dohliadame pri výrobe a sme si istí kvalitou kompletnej ponuky obchodu JUKKI.

Pozrite si aj ďalšie kategórie obľúbené u super rodičov: