Bábiky pre deti

Bábiky od JUKKI budú sprevádzať vaše dievčatko od narodenia až po školský vek. Bábika patrí medzi hračky pre bábätká, ktoré pomáhajú, aby každé baby získalo jemnú motoriku, rozvíjalo hmatové schopnosti a cítilo sa bezpečne. Babiky pre deti máme na sklade v rôznom farebnom prevedení. Kúpte túto hračku s blond alebo čiernymi vláskami, no môžete si vybrať aj rozkošný variant s ružovými kučerami.

 

Zobrazujú sa všetky 4 výsledky

Canpol babies „BabiesBoo” maznáčik-dečka s príveskom na cumlík

Original price was: €12.10.Current price is: €10.89.

MOM’S CARE Bábika Maja

Original price was: €18.50.Current price is: €16.65.

MOM’S CARE Bábika Laura

Original price was: €18.50.Current price is: €16.65.

MOM’S CARE Bábika Zuzka

Original price was: €18.50.Current price is: €16.65.

Handrová bábika pre bábätko - s JUKKI len to najlepšie

Naše textilné bábiky sú vo vysokokvalitnom prevedení a patria medzi produkty, ktoré nahradia plyšáky a iné zábavné predmety pre dieťa. Vďaka rôznej štruktúre vrchného materiálu sa bábiky JUKKI môžu považovať rovnako ako senzorické hračky za relaxačné a edukačné doplnky. Dieťatko upokoja podobne ako cumlík či hrkálky a hryzátka. Hračky v podobe textilných bábik uchopí malé dieťatko ako prvé. Položte bábu rôznej veľkosti do postieľky alebo na hracie podložky pre deti a uvidíte, že pestrosť a mäkkosť bábik si batoľa zamiluje. Prispôsobte veľkosť hračiek, tak aby boli adekvátne veku dieťaťa a najmenším kúpte handrové báby.

Bezpečná a zábavná hračka pre dievčatká

Medzi ponukou JUKKI patrí handrová bába medzi najpredávanejšie. Každé dieťa sa s hebkou bábikou ihneď stotožní a stane sa nielen doplnkom na hranie, ale tiež pomôckou na rozvoj mnohých schopností bábätka. O bábiku sa bude dievčatko starať, vymení jej oblečenie, nakŕmi ju, bude ju považovať za svoje dieťatko či kamarátku. Značka JUKKI dbá na kvalite a bezpečnosti, preto sú handrové báby šité ručne z materiálov s certifikátom OEKO TEX, ich výplň je antialergická a cena veľmi rozumná. Doprajte svojej princeznej viac než priemer, nechajte zobraziť naše produkty a vyberte si nie len báby, ale i ďalšie zábavné predmety JUKKI. V našom obchode ponúkame len vlastné výrobky, ktoré produkujeme s ohľadom na kvalitu, komfort a bezpečnosť vašich detí. V sortimente JUKKI nájdete rozmanité pomôcky, ktorými podporujeme super rodičov. Dbáme na to aby boli JUKKI produkty nielen kvalitné, ale tiež predávané za priaznivé ceny. Ponúkané výrobky predávame a vyrábame pod dohľadom odborníkov, ktorí sa starajú o bezpečnosť a komfort nášho sortimentu.

Pozrite si tiež súvisiace kategórie: kontrastné hračky pre bábätká.