Hniezda pre bábätká

S ohľadom na pohodlie a bezpečnosť vašich bábätiek je výber hniezd pre bábätko veľmi dôležitý. Značka Jukki prináša kvalitné hniezda do postieľky, ktoré sú navrhnuté tak, aby poskytovali bezpečný a pohodlný spánok pre vaše dieťa. Hniezda sú určené pre bábätká od prvých dní až po dobu, kým prechádzajú na väčšiu posteľ.

 

Zobrazených 1–28 z 267 výsledkov

Hniezda pre bábätká: Bezpečie v prvých mesiacoch

Pre novonarodené bábätká je pocit bezpečia a pohodlia veľmi dôležitý. Hniezda sú navrhnuté, aby vytvorili útulné prostredie, ktoré pripomína dieťatku teplo a bezpečie matkinej náruče. Dieťa sa v hniezde cíti chránené a pokojné, čo zabezpečuje kvalitný spánok nielen pre neho, ale aj pre vás, obzvlášť, keď začínajú spať na brušku.

Praktický motýlikový vankúšik zaistí dodatočný komfort a pohodlie a všetko, čo vaše dieťa potrebuje.

Univerzálnosť, kompatibilita, jednoduchá údržba a skvelá cena

Hniezda od značky Jukki majú univerzálne rozmery, ktoré sú vhodné do väčšiny detských postieľok. To znamená, že si nemusíte robiť starosti s tým, či bude hniezdo pasovať do vašej súčasnej výbavy. Okrem toho sú ľahko udržiavateľné - povrchy je možné ľahko odopnúť a prať v práčke.

Rovnako vám poslúži aj priedušná bambusová deka pre babatko, ktorá zaistí príjemný tepelný komfort počas celého roka.

Hniezda s rôznymi motívmi a v rôznych farebných variantoch

Jukki je tu pre všetkých super rodičov, a preto ponúka široký výber farebných motívov, aby ste mohli vybrať hniezdo, ktoré najlepšie vyhovuje interiéru detskej izby alebo vkusu. Môžete si vybrať medzi farebnými možnosťami ako modrá, ružová, biela, sivá, zelená a ďalšie. Rôzne motívy sú vytvorené s ohľadom na záujmy a vkus detí, čím sa hniezda stávajú nielen praktickým, ale aj estetickým riešením do každej detskej izby.

Dalšie produkty do postieľky

Hniezdo pre bábätko predstavuje spojenie bezpečia, pohodlia a štýlu. Investícia do produktov ako je napríklad kvalitný matrac zabezpečí, že vaše dieťa sa bude počas spánku cítit bezpečne a pohodlne, čo je dôležité kvôli správnemu rastu a vývoju.

S univerzálnou kompatibilitou, rôznymi farebnými motívmi a jednoduchou údržbou sú hniezda a darčekové sady od značky Jukki skvelou voľbou rodičov, ktorí dbajú na pohodlie a bezpečnosť svojich malých bábätiek.

Súvisiace kategórie: