Zavinovačky pre novorodencov

Teplučké a pohodlné zavinovačky našej značky sme vyrobili podľa odporúčaní lekárov. Sú ušité zo 100 % bavlny Interlock, ktorá je pre citlivú detskú pokožku najvhodnejšia. Ide o materiál vhodný na zavinovanie od prvých dní života. V zavinovačke sa dieťa cíti pohodlne, nič ho netlačí. Náš slogan je podpora super rodičov, a preto sme zavinovacie vaky ušili tak, aby sa s nimi ľahko manipulovalo. Vyberte zavinovacie vaky, ktorých cena vás ohúri rovnako ako precízne spracovanie a krásne farby.

 

Zobrazuje sa všetkych 12 výsledkov

Všetky produkty, ktoré nájdete na stránkach obchodu JUKKI sú vyrobené pod značkou tohto obchodu. Pri výrobe je braný zreteľ na komfort, bezpečie a pohodlie.

Zavinovačky pre novorodencov - JUKKI vám pomôže so starostlivosťou o bábätko

JUKKI zavinovačka pre bábätko je ideálnou pomôckou na uspávanie, prenášanie a kočíkovanie dieťatka. Naše zavinovačky zaručene uspia všetky bábätká a potešia tiež rodičov. Zavinovačka JUKKI patrí medzi dôležité detské potreby pre novorodencov podobne ako cumlíky alebo látkové plienky. Pre novorodenca neexistuje lepšia a funkčnejšia pomôcka. Nakupujte v JUKKI kvalitné výrobky, ktorých cena je úžasná! Dajte si zobraziť viac položiek, aby boli vaše nákupy jednoduchšie a rýchlejšie.

Vyberte si zavinovací vak JUKKI v pekných pastelových farbách

Farba doplnkov pri starostlivosti o bábätká by mala zohľadňovať pohlavie bábätka. JUKKI zaradila do ponuky zavinovačky v dievčenskej ružovej farbe, vak s hviezdičkami a zavinovačky s kvietkami. Nádherné sú tiež chlapčenské modré, sivé a béžové zavinovačky. Neutrálna farba je biela a zelená. Veselo pôsobí zavinovačka so zvieratkami - s macíkmi a zajačikmi.

Každá farba je starostlivo vybraná tak, aby ladila s inými produktmi značky JUKKI. Nepotrebujete niekoľko dní, aby ste našli kompletnú výbavu. Nechajte si zobraziť viac výrobkov a kúpte k zavinovačke deky a vankúše do kočíka rovnakej farby, deky bavlnené na prikrytie do postieľky, vrkoče do postieľky a iné pomôcky, s ktorými budete detská izbička bezpečnejšia i krajšia. Nakupuje s JUKKI s istotou, že vás neprekvapí vysoká cena, zlá kvalita či obmedzený výber. O pár dní budete mať doma dokonalú, zdravotne neškodnú a komfortnú dojčenskú výbavu.

Pozrite si tiež súvisiace kategórie: