Kúpacie a tréningové nohavičky

V čase, keď sa dieťa učí chodiť na nočník, sú treningove nohavicky neoceniteľným pomocníkom. Počas prvých týždňov je proces učenia sa na nočník zložitý pre dieťatko i pre rodičov. Tréningové nohavičky v tomto zložitom období predstavujú pomôcku, ktorá chráni pred znečistením okolia. Nenahradia síce plienky, ale s ich absorpčnou vrstvou pomáhajú zrýchliť proces učenia na nočník a zvyšujú hygienickosť prostredia. Vďaka tréningovým nohavičkám od JUKKI bude učenie oveľa jednoduchšie!

 

Zobrazuje sa všetkych 11 výsledkov

Tréningové nohavičky JUKKI vyrobené z bavlny

Učiace nohavičky sú čiastočne plienkou a čiastočne bielizňou. Veľmi rýchlo sa obliekajú a dobre udržiavajú. Podobne ako polodupačky a iné oblečenie pre bábätká nohavičky jednoducho prevlečiete cez nožičky dieťatka. Ide o typ nohavičiek na gumičky v páse a okolo nožičiek, takže sa pri nosení prispôsobia telu dieťatka. Bavlnené nohavičky sú tak pohodlné, že sa v nich dieťa cíti lepšie ako keď nosí latkove plienky. Tréningové nohavičky JUKKI sú zaručenou ochranou pred nehodou, pretože vonkajšiu vrstvu tvorí nepremokavý PUL materiál.

Vyberte si tréningové a kúpacie nohavičky JUKKI do detskej výbavy

Bavlnené tréningové nohavičky s absorpčnou vrstvou jednoznačne patria do výbavy každého rodiča, ktorý hľadá niečo, čo chráni pred znečistením okolia a potrebuje cestovné príslušenstvo i pomôcky na pobyt mimo domova. Učiace nohavičky má JUKKI v ponuke v atraktívnom dizajne s detskými motívmi. Vášho malého hrdinu potešia nohavičky s dinosaurami. Chlapcov ohúria tiež dizajny so psíkom a inými zvieratkami. Dievčatkám sa budú páčiť nohavičky, ktoré majú jasnejšie farby a motívy jednorožcov a mačičiek. Na výučbu k nočníku naše výrobky zaručene patria.

S nohavičkami na tréning si kúpte aj pár nohavičiek na kúpanie. Vždy ich majte po ruke, keď sa chystáte na dovolenku alebo chcete dieťa učiť plávať. Kúpacie nohavičky JUKKI pre malých plavcov nie sú len praktické, ale tiež rozkošné s motívmi rybičiek a podmorského sveta. Cena i kvalita JUKKI produktov vás presvedčia, že náš baby shop je jednotkou na trhu. Všetky produkty v obchode JUKKI sú vyrobené v našej vlastnej réžii. Nakupujte s JUKKI pohodlne, bezpečne a zabezpečte pre svoje deti kvalitný i komfortný detský sortiment!

Tréningové nohavičky JUKKI - naučte dieťatko od plienok!

Treningove nohavicky JUKKI využijete v čase učenia na nočník. S ich absorpčnou vrstvou pomáhajú zrýchliť proces učenia sa na nočník a zvyšujú hygienickosť prostredia podobne ako plienky. Vďaka tréningovým nohavičkám od JUKKI bude učenie oveľa jednoduchšie a vy i vaše deti oveľa spokojnejšie! JUKKI podporuje super rodičov, a preto naše produkty nesú známky najvyššieho štandardu a sú predávané za skvelé ceny. Pod našim dohľadom vznikajú produkty, ktoré sú vysoko kvalitné. Nakupujte s JUKKI pohodlne, bezpečne a zabezpečte pre svoje bábätko kvalitný i komfortný detský sortiment!

Pozrite si tiež súvisiace kategórie: