Retiazky na cumlíky

Cumlík je príslušenstvo, bez ktorého si mamičky nevedie predstaviť starostlivosť o bábätko. Cumlík bábätko upokojí, lepšie sa mu s ním zaspáva a vďaka cumlíku dieťatko nestrká do úst prsty. Čo však robiť, keď dieťa cumlíky neustále stráca a padajú mu na zem? V tomto prípade pomôžu retiazky na cumlíky JUKKI. Retiazka na cumlik je nielen praktická, ale tiež veľmi pekná pomôcka. Navyše je možné vďaka retiazke nahradiť hračky pre bábätká v kočíku. So stuhou sa vďaka mäkkému materiálu deti rady hrajú a textúra stúh i pekná farba rozvíja ich zrakové a motorické schopnosti.

 

Zobrazuje sa všetkych 6 výsledkov

Retiazka na cumlík - už žiadne stratené cumlíky!

Retiazky na cumlíky sa pripevňujú na oblečenie, na dojčenské overaly, dojčenské body alebo na dupačky pre bábätká. Klip je možné pripnúť aj na zavinovačku či na deky a vankúše, ktoré má vaše baby v kočíku. Naše najpredávanejšie retiazky na cumlíky vám zaručia, že už nestratíte žiadny cumlík a nemusíte sa obávať toho, že by ušpinený cumlík dieťa vložilo do úst. Stuhy s klipom sú vyrobené z materiálov, ktoré sú zdravotne neškodné. Klip na stuhe je síce pevný, ale jeho hrany oblé, aby si bábätko pri hraní so stuhou neublížilo.

Retiazky na cumlík, ktorým neodoláte

Produkty JUKKI vyrábame s ohľadom na to, aby sme pomáhali rodičom v starostlivosti o deti. Dbáme tiež na to, aby boli výrobky našej značky funkčné a vyzerali štýlovo. Vyberte si z produktov JUKKI retiazky na cumlík z textilného materiálu s pevným klipom. Jedine u nás kúpite tento praktický doplnok pre bábätká, ktorému neodoláte z hľadiska dizajnu a poteší vás tiež jeho cena. Skoro všetky JUKKI produkty je možné farebne kombinovať. K našej stuhe s klipom v leoparďom dizajne dokúpte dynamický utišujúci cumlík v bielej farbe s čiernymi motívmi. Súprava bude kompletná, keď k cumlíkom a klipom dokúpite aj puzdro v béžovej farbe. Silikónové puzdro na cumlík je zárukou, že budete mať vždy po ruke náhradný cumlík na utíšenie bábätka.

JUKKI vám prináša najvyššiu kvalitu

Retiazky na cumlík značky JUKKI vždy splnia všetky požiadavky na kvalitu. Sú bezpečné, pevné a odolné. S ohľadom na potreby dieťatka i vás sme do produktov retiazok na cumlík zaradili stuhy v modrej i ružovej farbe. Pastelová modrá farba je určená pre chlapčekov a výborne sa hodí k oblečeniu z obchodu JUKKI. Jemná ružová stuha s klipom bude nádherným a praktickým doplnkom dupačiek, svetríka alebo overalu vášho malého dievčatka.

Veľmi trendová je stuha s klipom v modernom art štýle. Pre malé šelmičky kúpte retiazku v leoparďom dizajne. S JUKKI je starostlivosť o bábätko oveľa jednoduchšia! JUKKI podporuje super rodičov, a preto sú všetky naše produkty vyrábané s ohľadom na potreby dieťatka a tiež rodičov samotných.

Všetok sortiment v obchode JUKKI sú vyrobené v našej vlastnej réžii, sortiment vyrábame s láskou a ohľadom na bezpečnosť, pohodlie a praktické využitie. Našou snahou je vyrábať pomôcky či oblečenie pre deti v pomere priaznivej ceny a vysokej kvality. Nakupujte s JUKKI pohodlne, bezpečne a zabezpečte pre svoje deti kvalitný i komfortný detský sortiment.

Pozrite si tiež súvisiace kategórie: