Podbradníky pre bábätká

Detské podbradníky sú súčasťou kŕmenia presne tak ako detské riadykojenecké fľaše a detské fľaše na vodu a hrnčeky. Mnohé mamičky považujú detské podbradníky len za praktickú pomôcku, ale JUKKI podbradníky sú tiež rozkošným doplnkom. Jedine naše produkty zahŕňajú celú paletu materiálov a rozmanitých dizajnov. Nastavte filter tak, aby ste rýchlo našli bavlnený podbradník, silikónový variant alebo vodeodolný froté podbradník.

 

Zobrazuje sa všetkych 28 výsledkov

Sloganom značky JUKKI je: Podporujeme super rodičov! A to aj v boji s bábätkom pri kŕmení. Mysleli sme na najväčších nezbedníkov a ich schopnosť zašpiniť kompletne celé okolie. Pre malého supermana kúpte JUKKI podbradníky s rukávmi, ktoré ochránia oblečenie pre bábätká. Podbradník s rukávmi z našej ponuky sa dá navyše umývať, takže ho vždy udržíte v hygienickom stave.

Páčia sa vám viaceré kúsky podbradníkov z baby shop JUKKI? Môžete si ich kúpiť vďaka tomu, že cena je viac ako priaznivá. Obchod JUKKI nie je len distribútorom, ale tiež výrobcom svojho sortimentu, čo znamená, že dohliada na kvalitu za rozumnú cenu. Detské podbradníky JUKKI zoraďte podľa ceny a kúpte krásne kúsky s motívmi, ktoré si obľúbia dievčatká i chlapci.

Všetky podbradníky JUKKI sú komfortné na nosenie, bezpečné a vyrobené z materiálov, ktoré neškodia zdraviu. Náš filter vám pomôže nájsť očarujúci podbradník z bavlny s bodkami, ktorý je univerzálny svojim dizajnom. Obchod JUKKI pripravil do ponuky dievčensky ružový silikónový podbradník, veselý podbradník s dinosaurom, ktorý sa páči chlapcom alebo omývateľný podbradník s veselým obrázkom pandy. Značka JUKKI podporuje rodičov, teší deti a vyrába produkty vo vysokom štandarde kvality, dizajnu a funkčnosti.

Pozrite si tiež súvisiace kategórie: