Zobrazených 1–28 z 44 výsledkov

Pre vaše bábätko a pre spokojnosť rodičov robí JUKKI maximum. Do ponuky JUKKI sme zaradili dojčenské fľaše, ktoré sú dokonalé na kŕmenie či pitie, a to do posledného detailu. Vybrať si môžete objem fľaše, materiál i dizajn. Klasické číre fľaše pre bábätko alebo špeciálne edície ako je fľaša Stardust budú pri kŕmení vašou oporou. JUKKI vám pomáha s rýchlymi nákupmi, takže k fľašiam v našom obchode kúpite tiež náhradné cumlíky a súpravy na čistenie kojeneckých fliaš, ktoré využijete aj keď čistíte detské riady.

JUKKI kojenecké fľaše - kŕmenie bábätka bude radosťou

Kojenecké fľaše a doplnky na kojenie patria k základnej výbave pre novorodenca. V ponuke JUKKI nájdete dojčenské fľaše s rôznym objemom v ergonomickom prevedení. Sklenené a plastové dojčenské fľaše boli navrhnuté pod dohľadom lekárov. Podporujú sací reflex bábätka a ich tvar sa v ruke dobre drží. Sloganom JUKKI je podpora super rodičov, čo sa v sortimente fliaš na dojčenie odzrkadlilo v plnej miere. Výrobu všetkých produktov JUKKI realizuje vo vlastnej réžii a dbá, aby boli detské potreby zdravotne neškodné, bezpečné pre deti a komfortné na používanie pre rodičov.

Dojčenská fľaša značky JUKKI - bezpečná a vzhľadovo krásna

Pri výbere fliaš JUKKI nemusíte váhať, ktorú kúpiť. Pokojne si vyberte viac fliaš a potrieb z Baby Shop JUKKI. Výrobky sú kvalitné a ich cena je veľmi priaznivá, takže môžete dopriať bábätku všetko potrebné. Dojčenské fľaše JUKKI disponujú mnohými inovatívnymi prvkami, ktoré podporujú rozvoj bábätka a sú dôležité pre podporu sacieho reflexu.

Dôležitým prvkom je hrot cumlíka, dynamická špička simuluje bradavku. Tvar cumlíka je v základni širší, vďaka čomu zostávajú ústa bábätka prisaté. Ventil v okolí cumlíka bráni prieniku vzduchu do fľaše a vzniku koliky. Či už pre bábätko, alebo pre rodičov, JUKKI kojenecké fľaše prispievajú k pohode počas intímnych spoločných chvíľ pri podávaní potravy. Tvar fľaše sa dobre drží a fľašu je dokonca možné zmeniť na nádobu na potraviny vďaka tesniacemu ventilu. Tieto detaily značka JUKKI starostlivo preverila a vyrobila všetky súčasti potrieb na podávanie jedla tak, aby boli kompatibilné, napríklad fľaše a odsávačky LOVI.

V ponuke detských fľaštičiek JUKKI sme pripravili nielen bezpečné a zdravé produkty, ale tiež výrobky s nádherným dizajnom. Kolekcie potrieb na dojčenie sa dajú pekne zladiť s inými potrebami pre deti JUKKI. Vyberte si rozkošné fľaše z kolekcie Indian Summer a Botanic. Nádherné sú súpravy Royal Baby v ružovom dievčenskom prevedení a modrom pre chlapčeka.

Potreby na dojčenie - kompletná ponuka v obchode JUKKI

Pripravujete výbavu pre vaše bábätko? Môžete všetky pomôcky vybrať jednotlivo alebo kúpiť v obchode JUKKI výbavičku pre novorodenca - obsahuje fľaštičky, cumlíky i skvelú pomôcku v podobe stužky s klipom na cumlíky. Ak sa rozhodnete pre kúpu pomôcok samostatne, pod jednou strechou v obchode JUKKI zabezpečíte všetko pre vaše dieťatko.

Ako prvé kúpte JUKKI fľaše, či už sklenené, alebo plastové, pri výbere dbajte, aby boli v prevedení pre chlapca či dievčatko. Nezabudnite, že pri kŕmení sa vám zídu aj iné doplnky pre starostlivosť o bábätko, napríklad deky bavlnené na prikrytie dieťatka a detské zavinovačky. K fľašiam sa pri kŕmení bude hodiť nádoba na sušené mlieko, skvelý ohrievač fliaš, jedinečný JUKKI parný sterilizátor so sušičkou a stojan na sušenie fliaš v podobe stromčeka.

V JUKKI však vieme, že do výbavy budete potrebovať omnoho viac, a preto je cena našich produktov prispôsobená tomu, aby ste dieťatku mohli dopriať všetko potrebné. Nakupujte rozumne, kvalitne a doprajte svojmu bábätku bezpečné i komfortné výrobky značky JUKKI!

Pozrite si tiež súvisiace kategórie: