Doplnky pre starostlivosť o bábätko

Zobrazených 1–28 z 60 výsledkov

Pri starostlivosti o hygienu bábätka potrebujú mamičky veľa drobností. Široký sortiment starostlivosti o bábätko a iné detské potreby z ponuky JUKKI zaručia, že nezabudnete na žiadnu súčasť výbavy. V baby shop JUKKI v sekcii doplnkov pre hygienu bábätka kúpite kozmetické súpravy na manikúru a pedikúru, voňavé vrecká na plienky, hrebene a kefy na vlásky, zubné kefky pre deti v rôznom veku, vatové tampóniky, prebaľovacie podložky a iné kvalitné výrobky.

Doplnky pre starostlivosť o bábätko - skompletizujte vašu výbavu 

Čo všetko zahŕňa starostlivosť o bábätko? Ide napríklad o podložky na prebaľovanie JUKKI s nádhernými detskými motívmi. Sú bezpečné a veľmi pohodlné vďaka mäkkej výplni. Dajú sa zložiť a použiť aj na cestovanie s bábätkom, ich náhradou sú naše jednorazové podložky pre bábätká. Na vyčistenie zadočka či očí použite vatové alebo vlhčené utierky od JUKKI. Ošetrite tiež nechty dieťatka s pomocou našich kozmetických súprav. Keď bábätko vyrastie, hodiť sa vám budú nočníky a redukcie na toaletu.

A čo vlásky a zúbky dieťatka? V JUKKI sme do ponuky zaradili samostatné hrebene a kefy na vlásky s jemnými štetinami i celé súpravy. Počas hygieny bábätka dbajte aj na čistenie úst a zúbkov. Pre novorodencov v obchode JUKKI kúpite zubnú kefku s masážnymi štetinkami a pre väčšie deti sme pripravili klasické zubné kefky a sonické kefky pre deti.

S obchodom JUKKI je starostlivosť o bábätko hračkou

Pri hygiene bábätka dbajte na to, aby ste mali všetky pomôcky na kúpanie a následnú starostlivosť vždy po ruke. Využite naše organizéry a nádoby na doplnky, do ktorých uložíte nielen látkové plienky alebo kojenecké fľaše. Kompletná starostlivosť o hygienu zahŕňa ošetrenie pokožky, nechtov, zúbkov a vláskov. V JUKKI si zaobstaráte všetko potrebné bez obáv z ceny. Predávané produkty si sami vyrábame, takže sme si istí ich kvalitou a zaručujeme skvelé ceny. Dbáme tiež na to, aby boli všetky výrobky bezpečné, komfortné pre bábätko a pohodlné na používanie. S našimi výrobkami je starostlivosť o bábätko hračkou.

Keď bábätko ochorie - JUKKI je tu pre vás v každej situácii

Našim sloganom je „podporujeme super rodičov“.  Stojíme pri vás aj v čase, kedy vaše bábätko ochorie. Buďte pripravení na všetky situácie a v kategórii doplnkov pre starostlivosť o bábätko kúpte elektronický teplomer pre bábätká. Digitálne odčítanie teploty je rýchle a presné. Vo výbave majte pripravenú tiež manuálnu alebo elektrickú odsávačku hlienov a tampóniky na čistenie nosíka.

Nenahraditeľnou pomôckou pri kolike je termofor s čerešňovými kôstkami v prevedení pre dievčatká i chlapcov. Aby ste riziko ochorenia eliminovali, kúpte v JUKKI hypoalergénny, antibakteriálny čistiaci prostriedok na detské hračky a nábytok. Vďaka JUKKI nemusíte myslieť na všetko, pretože v obchode nakúpite kompletnú výbavu pre bábätko so zárukou kvality, bezpečnosti, komfortu a dobrých cien.

Pozrite si tiež naše najobľúbenejšie produkty: