Doplnky na kúpanie

Zobrazených 1–28 z 32 výsledkov

Nádherné chvíle pri kúpaní bábätka budú ešte krajšie a príjemnejšie s JUKKI doplnkami na kúpanie. Pripravili sme pre vás hračky pre bábätká do vaničky, teplomery do vody a tiež protišmykové podložky do vaničky, osušky a pončá, ktorých materiál bude priam hladiť pokožku dieťatka. Všetky naše produkty sú komfortné pre dieťatko, pohodlné na používanie pre rodičov a hlavne bezpečné s ohľadom na manipuláciu i výber materiálov.

Osušky s uškami a pončá JUKKI - originálne doplnky na kúpanie

Po kúpaní je nutné bábätko osušiť a zahriať. Na tieto účely vám poslúžia JUKKI osušky s uškami a rozkošné pončá. Osušky sme vyrobili z mäkkého, dobre savého froté materiálu. Osušky s uškami dokonale pohltia vodu a rýchlo vysušia citlivú detskú pokožku. Vyberte si ružovú osušku s uškami s motívom tigríka pre dievčatko alebo modrú s motívom žabky pre chlapčeka a vaše bábätko zjete z lásky. V obchode JUKKI kúpite aj neutrálne osušky v módnych farbách.

Pončá sú ideálnou pomôckou nielen na kúpanie. Využijete ich na cestovanie s bábätkom pri vode. Ide o praktické, funkčné a dizajnovo dokonalé doplnky pre starostlivosť o bábätko. Pončá si môžete vybrať vo farbách a s motívmi pre dievčatká i chlapcov. V ponuke máme vždy aktuálne a trendové rozprávkové motívy. Poteší vás tiež cena výrobkov. JUKKI všetky produkty z baby shop vyrába vo vlastnej réžii, takže máme pod dohľadom kvalitu výrobkov a dokážeme sortiment predávať v skvelej cene. Výhodou je rýchle dodanie vďaka tomu, že nie sme závislí od subdodávateľov.  

Bezpečné a zábavné kúpanie s pomôckami značky JUKKI

Chcete, aby bolo vaše bábätko vo vaničke v bezpečí? JUKKI sa riadi sloganom „podporujeme super rodičov“. Preto u nás kúpite protišmykové podložky do vaničky, ktoré vám uľahčia kúpanie dieťatka podobne ako kúpacie a tréningové nohavičky a doplnky pre starostlivosť o bábätko v podobe kozmetickej súpravy alebo detských hrebeňov. JUKKI podložky do vaničky sa pevne uchytia prísavkami o dno vaničky a bránia pošmyknutiu bábätka. Pre dieťatko sú zábavné vďaka morským motívom.

Niektoré bábätká nemajú kúpanie v láske, ale iste si aj túto činnosť obľúbia, keď do vaničky zoberiete súpravy hračiek do vody vo forme zvieratiek, pohárikov a príšeriek s prísavkami. Ak sa dieťatko pri hre zdrží, ľahko skontrolujete ideálnu teplotu vody za pomoci JUKKI teplomera do vane. Teplomer svojimi kontrastnými farbami a rozprávkovým tvarom nahradí hračky. Teplomer neobsahuje ortuť. Je presne ako ostatné detské potreby vyrobený podľa noriem bezpečnosti, pohodlný na používanie a s výborným pomerom kvality a ceny.

Pozrite si tiež naše najobľúbenejšie produkty: