Kojenecké a dětské potřeby

Čakáte bábätko? Všetko pre vaše s láskou očakávané dieťatko nakúpite pod jednou strechou v obchode JUKKI. JUKKI nie je len obchodom, ale tiež značkou, ktorá vyrába kojenecké potřeby pod osobným dohľadom. V JUKKI vieme, čo vaše dieťatko potrebuje. Pomôcky, ktoré využijete pri starostlivosti o novorodencov i batoľatá, rýchlo nájdete podľa vyhľadávacích filtrov. Detské potreby v našom Baby Shop vás očaria vzhľadom, nadchnú kvalitou a príjemne potešia cenou.

 

Zobrazených 1–28 z 602 výsledkov

Sortiment pre bábätká - so značkou JUKKI nakúpite všetko

Kojenecké potreby a dojčenské pomôcky nakúpite v JUKKI v kompletnej výbave. Sortiment je prehľadne zoradený a všetky pomôcky starostlivosti o deti predávame za úžasné ceny. Srdce vám rozohrejú nádherné dupačky a polodupačky, kvalitou ohúria látkové plienky a podložky na prebaľovanie, pri uspávaní dieťatka oceníte detské zavinovačky, pri cestovaní využijete vložky do autosedačky, pri hraní a spinkaní bezpečie bábätka ochránia mantinely do postieľky 210cm a podložky na hranie.

Zabudnúť nesmieme ani na kŕmenie dieťatka, kedy využijete ergonomické fľaše, detské riady a vankúše na dojčenie. Nezabudli ste na niečo? Dôležité je aj hranie. Kúpte z obchodu JUKKI praktické a zábavné senzorické hračky, hrkálky a hryzátka, bábiky a funkčný kôš na hračky.

Kojenecké potreby - v obchode JUKKI nájdete kvalitu za super ceny

Všetky uvedené produkty JUKKI vyrába s ohľadom na slogan pomáhame super rodičom. Oblečenie pre bábätká, kojenecké potreby na kŕmenie či prebaľovanie, hračky, výbavu do detskej izby a pomôcky s ohľadom na komfort tehotných žien a matiek sme vyrobili nielen vo vysokej kvalite, ale tiež zdravotne bezpečné a komfortné. V JUKKI vždy nájdete kvalitu za super ceny!

Súvisiace kategórie: