Detské obliečky do postielky 120×90 cm

Zobrazených 1–28 z 30 výsledkov

Obliečky do postieľky od značky JUKKI sú určené ako výbava do detskej izbičky. Táto bielizeň do postieľky s rôznymi detskými motívmi skrášli prostredie a prispeje k tomu, aby detská izbička pôsobila príjemne a bola bezpečným prostredím pre bábätko. Práve pohodlie, komfort a bezpečnosť produktov JUKKI stojí pri výrobe na prvom mieste. V ponuke obchodu JUKKI nájdete skladom obliečky i s rozmerom 135x100 cm. Bavlnené obliečky 120x90 cm tvorí paplónik daného rozmeru a vankúš, ktorého rozmer je 40x60 cm.

Bavlnené obliečky JUKKI - obliečky s krásnym dizajnom a precíznym šitím

JUKKI bavlnené obliečky 120x90 cm sú ručne šité zo 100 percentnej bavlny z lícovej i rubovej strany. 100 percentná bavlna je ako materiál zdravotne neškodný, nedráždi pokožku dieťaťa a vytvára pre deti správny tepelný komfort. Bezpečné je tiež zapínanie na zips, ktorý je umiestnený z vnútornej strany. Zips je skrytý a nepoškriabe pokožku bábätka. JUKKI detské obliečky 120x90 cm získali certifikát bezpečnosti štandard 100 od OEKO-TEX®.

V obchode JUKKI kúpite ihneď skladom obliečky s rozprávkovými motívmi i v jednofarebnom prevedení. Krásny dizajn majú detské obliečky so zvieratkami, kvetinkami alebo rozkošnými bodkami. Dievčatkám do postieľky kúpte ružové, kvietkované či Minnie Mouse obliečky. Chlapčenské farby sú modrá, sivá a motívy balónikov i medvedíkov.

Obliečky do postieľky JUKKI - jeden komplet vám nebude stačiť!

Páčia sa vám viaceré kúsky z ponuky JUKKI? Nečudujeme sa vám, keďže ide o krásne a veľmi kvalitné výrobky ako aj ostatný sortiment z obchodu JUKKI. Keďže myslíme na rodičov a do bodky spĺňame slogan podporujeme super rodičov, mnohé obliečky do detskej postieľky u nás kúpite pod cenu 16,90. Nie je táto cena úžasná? Kúpte si nielen obliečky JUKKI, ale i iné naše výrobky a o niekoľko dní sa budete doma tešiť z krásnych a kvalitných vecičiek.

Výrobky z jednotlivých kategórií z ponuky JUKKI sú vyrobené tak, aby sa k sebe farebne hodili. Vyberte si z obliečok, kúpte k nim iné pomôcky s rovnakým motívom- napríklad deky bavlnené, mantinely do postieľky 180cm, pastelové vrkoče do postieľky alebo organizéry a nádoby na doplnky. JUKKI obliečky sú samostatne nádherné, ale v spojení s inými pomôckami vytvoria naozaj dokonalé prostredie v detskej izbe.

Pozrite si aj ďalšie kategórie obľúbené u super rodičov: