Detské obliečky 100x135cm

Detské obliečky v najmenšom rozmere sú ideálne do detskej postieľky pre novorodenca. Bielizeň do postieľky tvoria dva diely, a to obliečky na paplónik 100×135 a vankúšik 40×60. Vybrať si obliečky do postieľky značky JUKKI je zárukou, že vaše dieťatko bude mať počas spánku zabezpečený komfort a zdraviu neškodné prostredie. Z našich obliečok si vyberiete pre dievčatko i chlapčeka. Nádherné motívy si zamilujete na prvý pohľad.

 

Zobrazených 1–28 z 34 výsledkov

Detské obliečky do postieľky JUKKI ušité zo 100 percentnej bavlny s obrázkami zvieratiek, známych rozprávkových postavičiek a v krásnych farbách sa dajú pekne kombinovať s inými výrobkami našej značky. Bodkované obliečky a detské deky a vankúše dots, obliečky jednorožec a látkové plienky unicorn, obliečky s macíkmi a tedy zavinovačky pre novorodencov - to je len zlomok výpočtu ako detské potreby JUKKI vytvárajú nádherný súzvuk, ktorý je z hľadiska dizajnu nenapodobiteľný. Zariaďte detskú izbičku s výrobkami JUKKI, ktoré sú pre bábätko bezpečné a komfortné.

JUKKI detské bavlnené obliečky do postieľky - rozkošné chlapčenské a dievčenské motívy

Sloganom spoločnosti JUKKI je podpora super rodičov. Vieme, že spánok detí je veľmi dôležitý, a preto sú naše obliečky vyrobené zo 100 percentnej bavlny. Všetky obliečky do postieľky sú šité ručne a nad výrobou máme plný dohľad. Obchod JUKKI nie je len obyčajným distribútorom ako iné obchody s detským sortimentom, ale aj výrobcom svojich produktov. 

Detské obliečky do postieľky JUKKI sú maximálne bezpečné. Vybrali sme antialergické materiály, mysleli sme na detaily ako skryté zipsy, dĺžka 135 cm zakryje celé telíčko, 100 percentná bavlna a ani žiadny prvok obliečok nedráždi detskú pokožku. Bielizeň do postieľky JUKKI získala certifikát štandard 100 od OEKO-TEX®. Vaše bábätko bude spinkať doslovne ako v bavlnke.

Bielizeň z bavlny značky JUKKI má rozkošné motívy, ktoré budú deti milovať. Chlapcom sa bude iste páčiť obliečka s dinosaurami, žirafou alebo macíkmi. Dievčatká si obľúbia motívy Peppa Pig, Frozen, Masha a Minnie Mouse. Univerzálna je JUKKI bielizeň do detskej postieľky s obrázkami zvieratiek alebo v sivo bielom prevedení. Nakupujte v baby shop JUKKI, aby bolo vaše bábätko spokojné. Spokojní budete aj vy, pretože JUKKI výrobky sú kvalitné a predávané za skvelé ceny.

Pozrite si aj ďalšie kategórie obľúbené u super rodičov: