Vrkoče do postieľky

Čo kúpite bábätku do postieľky? Iste to budú detské obliečky, teplučké detské deky a detské vankúše, ktoré sú pre deti zárukou teplotného komfortu i pohodlia. Avšak nielen pohodlie je počas odpočinku v postieľke dôležité. Pre bábätko môžete pripraviť priestor na spinkanie, ktorý bude dobre vyzerať a zároveň je možné zabezpečiť maximálnu bezpečnosť tohto priestoru. Ako bezpečnostný prvok do detskej postieľky sa využíva pletený vrkoč.

 

Zobrazuje sa všetkych 18 výsledkov

Pri výrobe Jukki vrkočov a mantinelov do postieľky sme mysleli naozaj na všetko. Dĺžka i výška vrkoča je dostatočná na to, aby vytvorila bariéru okolo celého detského telíčka. Chráni bábätko pred udretím do hrán postele i vtedy, keď dieťa uložíte na hracie podložky pre deti. Mantinel do postieľky vrkoč značky Jukki je naozaj všestranný - dá sa po odrastení dojčaťa použiť ako dekoračný prvok na omotanie postieky.

Vrkoč a mantinel do postieľky z obchodu Jukki - farebné variácie v rôznych veľkostiach

Ochrannú a bezpečnostnú funkciu pri oddychu dieťatka má tiež mantinel. Oba produkty, mantinel alebo vrkoč, sú príjemné na dotyk a vďaka nim je detská izbička veľmi bezpečné miesto. Povrch našich Jukki vrkočov tvorí materiál 100 bavlna a vnútorná výplň je antialergický polyester. Vrkoč je vyrobený tak, aby pasoval do postieľky rôznej veľkosti. Variabilita našich výrobkov je veľká vďaka tomu, že sa dá prispôsobiť farba, výška i dĺžka zábrany vašim požiadavkám. Do chlapčenskej izbičky kúpte Jukki vrkoč v modrej alebo hnedej farbe. Dievčenské izbičky okrášlite vrkočom v ružovej farbe a v mixe farieb sivá, biela, ružová. Ak hľadáte univerzálny vrkoč, kúpte Jukki vrkoč v sivom a zelenom odtieni.

Využite všetky možnosti vrkočov Jukki a tento náš výrobok používajte na rôzne spôsoby. V každej postieľke sa zíde na vytvorenie ochrannej bariéry. Vaše detičky budú v bezpečí, keď vrkoč omotáte okolo podložky pre dieťa na kŕmenie. Mantinely do postieľky sú vyrobené tak, aby boli peknou dekoráciou, ktorá sa dá rozpliesť a použiť pre ozdobenie pohovky.

Pozrite si: kose na hracky.