Dětské sedací vaky

Sedacie vaky sa stávajú must have príslušenstvom. Vaky značky Jukki sú dizajnovo a funkčne vyrobené tak, aby zapadli do detskej izby ako doplnok i ochranná pomôcka. Každý rodič sa snaží, aby pre najmenších členov rodiny pripravil izbičku, ktorá sa deťom bude páčiť a bude bezpečná. Detská izbička môže mať v priestore veľa bezpečnostných prvkov, ktoré vyberiete z Jukki produktov.

 

Zobrazuje sa všetkych 11 výsledkov

Do postieľky sú určené vrkoče do postieľky a mantinely do postieľky 180cm alebo inej dĺžky. Pri hre na zemi dieťatko chránia hracie podložky pre deti. No ako zabrániť, aby sa batoľa neudrelo pri lezení do rohu skrine alebo do steny? No predsa tak, že kúpite dětské sedací vaky z ponuky Jukki, ktorých tvar a mäkkosť tvoria ideálnu bariéru. Garantujeme vám, že vďaka funkčnosti a jedinečnému dizajnu našich produktov nekúpite len jeden sedací vak.

Sedacie vaky pre deti - moderná a praktická pomôcka

Aký sedací vak Jukki vybrať? Prakticky každý, ktorý ponúkame. Zamerali sme sa na farby, ktoré sú momentálne moderné. Vybrali sme matné odtiene s pastelovým finišom. Do pozornosti vám dávame naše detské zavinovačky, deky a vankúšiky, ktoré v oblasti materiálu i dizajnu budú pekne ladiť so sedacími vakmi Jukki. Sedacie vaky sú vďaka svojmu vzhľadu nazývajú aj puf. V detských izbách sa menia na modernú a praktickú pomôcku. V obývačke či pracovni môžu plniť dekoratívnu funkciu. Počas robenia domácich úloh prinášajú školákovi relax.

Naše sedacie vaky v tvare guľatého vankúša majú ako vrchný materiál polyester. Polyester je na dotyk príjemný, no možno vás viac zaujme to, že sa dobre čistí a nekrčí sa. Vnútro tvorí polystyrénová guľôčková výplň. Tvar, priemer, výška i váha sú prispôsobené tomu, aby sa sedací vak ľahko premiestňoval. Mysleli sme naozaj na všetko, a preto naše Jukki puf vaky jednoducho zakomponujete do dievčenskej i chlapčenskej izby. Modré a béžové kúpte do izby chlapca, do dievčenskej izby sú určené vaky ružové a marhuľové.

Sedacie vaky značky Jukki - využite ich naplno

Kvalita a možnosti využitia puf vakov dávajú tušiť, že táto pomôcka nebude zdarma. Napriek tomu je cena vakov veľmi priaznivá s ohľadom na ich multifunkčné využitie. Akými spôsobmi sa dá sedací vak využiť? Nejde len o detské izby, kde si vak nájde svoje miesto. Keď budete sedací vak vyberať, kupujte ho podľa farby. Myslite na zvyšné zariadenie miestnosti, pretože puf vaky sa dajú použiť na dekorovanie v obývacej izbe. Dokúpte k puf vaku veľké bambusové deky pre babatko v rovnakej farbe a spestrite si spálňu. Nakúpte v Jukki oblečenie, doplnky i omnoho viac pre dieťa a mamičku nad 60 € a využite dopravu zdarma!