Detská izbička

So sortimentom obchodu JUKKI sa o vaše dieťatko nielen postaráte, ale tiež zariadite jeho detský kútik. Pomôcky pre deti z kategórie pre detskú izbičku zahŕňajú celú škálu skvelých, štýlových a hlavne bezpečných pomôcok v podobe mantinelov do postieľky, ochranných vrkočov, hracích podložiek pre deti, dekoratívnych vankúšikov, detských sedacích vakov a iných doplnkov. Nakúpte s JUKKI kompletnú výbavu do detskej izbičky, ktorá je v prémiovej kvalite za veľmi priaznivé ceny.

 

Zobrazených 1–28 z 346 výsledkov

Detská postieľka bude žiariť s pomôckami pre bábätká od JUKKI

Zabezpečte komfort vášho bábätka bez obáv o jeho bezpečie s mantinelmi do postieľky s rôznou dĺžkou a vo variabilnom tvare. Naše mantineli budú krásne ladiť, keď k ním dokúpite oblečenie pre bábätká ako dupačky pre bábätká alebo detské body s dlhým rukávom. Ochranou postieľky sú tiež trendové vrkoče v pastelových farbách, ktoré sa dajú využiť aj ako dekorácia.

Do postieľky neodmysliteľne patria ozdobné a dekoratívne vankúše. Medzi najviac obľúbené patria vankúše v tvare hviezdy. Veď aj vaše bábätko je pre vás hviezdou. Doprajte mu sladký spánok na jemnučkom Minky vankúšiku, ku ktorému odporúčame dokúpiť detské obliečky v rovnakej farbe a samozrejme hračky pre bábätká. Takto príjemne zariadená izbička bude radosťou pre vás i pre bábätko.

Pomôcky JUKKI do detskej izbičky pre bezpečnú a zábavnú hru

V detskej izbičke sa nielen spinká, ale tiež hrá. Mottom obchodu JUKKI je "podporujeme super rodičov". Túto podporu prejavujeme i tým, že sme pre vás v baby shop JUKKI pripravili veľa produktov, ktoré umožnia bezpečnú a pohodlnú hru s bábätkom. V kategórii detská izbička nájdete jedinečné detské potreby ako detské sedacie vaky a hracie podložky pre deti. Hra sa vďaka nim stane ešte viac zábavná a bezpečná. Podložky a vaky i všetok ostatný sortiment je vždy príjemný na dotyk, vyrábaný z najkvalitnejších materiálov s certifikátmi bezpečnosti. V ponuke JUKKI nájdete produkty v trendovom dizajne s modernými detskými motívmi a v sýtych farbách.

Zorganizujte poriadok v detskej izbičke s organizérmi a košmi na hračky

Počas hry s bábätkom alebo pri starostlivosti a kŕmení potrebujete v detskej izbičke rôzne doplnky pre starostlivosť o bábätko. Majte ich stále po ruke a prehľadne zorganizované s pomocou praktických košov na hračky a nádob na doplnky. Uviažte na postieľku organizér s viacerými priečinkami, položte na poličku nádobu na plienky a pod postieľku zasuňte kôš na hračky. V JUKKI sme si istí kvalitou, komfortom a bezpečnosťou ponúkaného sortimentu, pretože produkty nielen predávame, ale tiež vyrábame. Vďaka tomu vieme zabezpečiť rýchle dodanie tovaru a jeho bezkonkurenčné ceny. Nakupujte v JUKKI všetko pre pohodlie a bezpečnosť vášho bábätka i pre vašu spokojnosť.  

Pozrite si tiež naše najobľúbenejšie produkty: