Vložky do autosedačky

Vložky proti poteniu do autosedačiek z dielne JUKKI sú pripravené pre vaše deti, aby spríjemnili letné cestovanie autom. Autosedačky sú bezpečné, ale upotené dieťatko v nich nedokáže spinkať. S JUKKI vložkami sa všetko zmení! JUKKI vložky do autosedačky sú ako stvorené na letné cestovanie. Sú bezpečné, antialergické a vyrobené tak, aby pomáhali cirkulácii vzduchu. Spodnú vrstvu tvorí špeciálna 3D tkanina a vrchnú bavlna, ktorá zaistí pre deti maximálne pohodlie. Podložky je možné prať v práčke.

 

Zobrazuje sa všetkych 18 výsledkov

Podložky ako aj ďalšie detské potreby vyrába JUKKI pod vlastnou značkou. Dohliada na proces výroby a výslednú kvalitu. Vďaka tomu si môžete byť istí, že sú naše produkty komfortné na používanie a bezpečné s ohľadom na materiály. Vložka do auta JUKKI je prispôsobivá, môžete ju využiť v sedačke pre bábätká i väčšie detičky, stabilne drží na svojom mieste.

Nakupujte s JUKKI vložky pre autosedačky a iné pomôcky za super ceny!

Sloganom značky JUKKI je podpora super rodičov. Snažíme sa o to, aby boli všetky JUKKI výrobky komfortné a ich cena rozumná. Presne ako JUKKI podložky do sedačiek. Vyberte si z rôznych dizajnov, farieb, dajte si zoradiť kategórie najpredávanejšie, najdrahšie či najlacnejšie položky. Rýchlo vyberiete z položiek, ktoré vás uchvátia svojim dizajnom. Ružové, béžové, bodkované či s kvietkami - všetky podložky do autosedačky sú tak nádherné!

Sledujte JUKKI obchod, každá akcia alebo novinka je cenovo zaujímavá. Keď neviete sortiment nájsť, kategórie zoraďte abecedne. Vďaka výrobe pod dohľadom JUKKI sa dajú podložky do auta skombinovať s inými našimi produktmi na sklade. Kúpte deky a vankúše do kočíka, deky bavlnené, detské zavinovačky a iné pomôcky z Baby Shop JUKKI pre pohodlie vašich detí!

Súvisiace kategórie: