Vankúše do kočíka

Do kočíka patria rôzne pomôcky ako sú deky bavlnené, fusaky do kočíka, zavinovačky alebo hračky pre bábätká. Okrem uvedených pomôcok by v kočíku nemal chýbať ani vankúšik do kočíka. Značka JUKKI pre vás pripravila mäkučké, extra pohodlné a nádherné vankúše, ktoré je možné uložiť nielen do kočíka, ale tiež do postieľky. Náš vankúš cestovný rožok je komfortný, bezpečný a vyzerá neodolateľne. Tento produkt využijú rovnako deti ako i mamičky pri kočíkovaní a cestovaní či počas práce s počítačom. Značka JUKKI má v ponuke to najlepšieho, čo poteší deti i rodičov.

 

Zobrazuje sa všetkych 13 výsledkov

Farebne sme vankúše prispôsobili tomu, aby sa hodili do výbavy dievčatka i chlapčeka. Vyberte si JUKKI rozkošný ružový, moderný zelený alebo neutrálny sivý a biely vankúš do kočíka. Očarujúca je paleta modrých odtieňov vyhovujúcich vybaveniu chlapčekov. Veľmi trendové sú vankúšiky v béžovej a okrovej farbe. Odtiene a materiály sú vybrané tak, aby sa dali kombinovať s inými výrobkami z našej ponuky. Kúpte k vankúšiku podbradníky, oblečenie pre bábätká a iné detské potreby, ktoré spolu vytvoria farebnú harmóniu.

Všetky výrobky sú skladom a všetky vás potešia pomerom kvality a ceny. Ako je to možné? Obchod JUKKI nie je len distribútorom, ale tiež výrobcom ponúkaného sortimentu. Našim sloganom je podpora super rodičov a podporujeme ich tým, že im prinášame vysoký štandard, bezpečnosť, pohodlie a komfort za rozumné ceny. Záleží nám na tom, aby deti vyrastali obklopené zdraviu neškodlivými a peknými výrobkami.

Vankúšiky do kočíkov JUKKI skladom sú vyrobené z bavlneného velúru podobnému minky materiálu. Vankúšik je mäkký, elastický a pre bábätko plne bezpečný. Výplň vankúšov tvoria jemné silikónové guľôčky, ktoré sa dobre prispôsobia tvaru hlavičky a podporujú správne držanie zátylku. Vankúše spĺňajú certifikáty bezpečnosti STANDARD 100 by OEKO-TEX®, polyesterová výplň a tiež bavlna nespôsobujú alergie a nedráždia pokožku. Vankúšik sa dá jednoducho udržiavať, je ho možné prať v práčke na jemnom programe. Neváhajte a kúpte k vankúšiku i iné produkty JUKKI, vďaka väčšiemu množstvu môžete získať dopravu až k vám domov zdarma.

Súvisiace kategórie: