Cestovanie s bábätkom

Zobrazených 1–28 z 197 výsledkov

V ponuke JUKKI nájdete všetko potrebné na pohodlné a bezpečné cesty s bábätkom. Ide o sortiment ako teplé bavlnené deky na prechádzky a na použitie v aute alebo veľmi komfortné fusaky do kočíka. Na cestách oceníte tiež vankúše do kočíka v tvare rožka. Ak ste unavení, vankúšik využijete aj vy, je to veľmi funkčná pomôcka. Aby ste si dokázali plne užiť jazdu autom a následné prechádzky, zoberte si so sebou podložky do kočíka. Naše podložky do kočíka sú obojstranné.

Pohodlie počas ciest pre deti i rodičov

JUKKI chce dopriať počas cesty komfort aj rodičom a vy zaručene oceníte rukávniky na kočík. Na čo sa na prechádzke nesmie zabudnúť? Aj na drobnosti. V prípade, že na cestu potrebujete pribaliť veľa vecí, kúpte tašku na kočík, ktorá je prehľadne a prakticky členená na viac priečinkov. Do objemnej tašky bez problémov uložíte kojenecké fľaše na kŕmenie, látkové plienky, vlhčené obrúsky alebo náhradné oblečenie pre bábätká. Aj keď nemáte čas, všetko menované príslušenstvo na cesty kúpite rýchlo v jednotlivých kategóriách v obchode JUKKI.

Bezpečné výlety s bábätkom v každom počasí

Pri cestovaní v aute alebo ak cestujete dlhší čas, značka JUKKI dbá na svoj slogan - podpora super rodičov. V lete by ste mali do výbavy kúpiť vložku proti poteniu do autosedačky. Chrániť dieťa môžete aj voči slnečnému žiareniu pomocou JUKKI dáždnika na kočík s UV filtrom a ochranu proti hmyzu zabezpečia moskytiéry, tie sa dajú použiť tiež na okná. Na cestovanie s bábätkom v mrazivom počasí sú určené deky do autosedačky s kapucňou.

Nezabudnite na malé drobnosti a ani na pomôcky, ktoré zabezpečia cesty v pohode. Organizér na sedadlo auta urýchli hľadanie uložených vecí. Chýbať by nemala ani obľúbená hračka, napríklad hrkálky a hryzátka či senzorické hračky. Vaše bábätko sa v aute bude spokojne hrať.

Praktické a nádherné cestovné pomôcky

Dohliadame na to, aby sme vyrábali praktické a nádherné produkty. Ak sa zameriavate na jednotný vzhľad, kúpte si sety ako napríklad súpravy do kočíka pozostávajúce z prikrývky a vankúša. V tomto segmente je možné nájsť aj rozkošné a moderné súpravy pozostávajúce z vložky a plachty. A čo je naozaj úžasné, v ponuke JUKKI nájdete veľa setov, ktoré k sebe ladia! Farby, dizajny a strihy sa vám iste budú páčiť, držia krok s momentálnymi trendmi a spríjemňujú deťom i rodičom spoločné chvíle.

Cestu s bábätkom si s JUKKI užijete. Výlety s dieťatkom môžu byť pohodlné a štýlové vďaka príslušenstvu do kočíka alebo autosedačky pre výlety dopravným prostriedkom. Náš sortiment držíme kompletne v rukách, čo znamená, že JUKKI ponúkané produkty nielen predáva, ale tiež vyrába. Vďaka tomu si stojíme za kvalitou, pohodlím, komfortom, bezpečnosťou, ale aj priaznivou cenou našich výrobkov.

Pozrite si aj ďalšie kategórie obľúbené u super rodičov: