Articles

Darček pre čerstvú mamičku – pozrite si našich 11 návrhov

Po pôrode sa mladé mamy často stiahnu do ústrania a všetka pozornosť sa sústredí na dieťa. No novopečená mamička je najväčšia hrdinka! Obráťte pozornosť na kamarátky, sestry, dcéry, kolegyne. Ste ich oporou, ktorú po pôrode potrebujú. Darček pre mamu je znamením, že je tu niekto, kto na ňu myslí a stará sa o jej potreby.

Darček pre mladú mamičku – prečo darovať viac ako len dary pre bábätko?

Medzi hromadou darčekov pre batoľa zostáva mladá mamička často v tieni. Pritom práve ona je tá, ktorá je hrdinkou. Vykonala titanskú prácu, aby priviedla na svet nový život a ešte väčšie výzvy má pred sebou pri starostlivosti o jeho potreby. Stojí za to vyjadriť jej starostlivosť a lásku darčekom, ktorý pomôže pri každodenných povinnostiach, poteší alebo podporí zdravie.

Fakt, že je matka rovnako dôležitá ako bábätko preukážete darovaním niečoho pekného či praktického. Ide o to, aby žena cítila, že na ňu myslíte. Či už venujtete čerstvej mamičke drahý, alebo lacnejší darček, každý ju poteší a spríjemní prvé dni po pôrode. Spojte sily s rodičmi a vyberte pre ženu darček k narodeniu dieťaťa.

Niečo pre zdravie novopečenej mamičky

Ak neviete, čím obdarovať mladú maminku po narodení dieťaťa, môžete vybrať dary z našich návrhov! Nech už sa rozhodnete pre ktorýkoľvek, každý z nich je dokonalým darčekom, ktorý uznáva potreby novopečenej mamičky. Investovať do zdravia sa oplatí. Čo kúpiť pre zlepšenie fyzickej kondície a zdravia?

 • Krabičková diéta

Pre mamičku je krabičková diéta skvelý dar z dvoch dôvodov. Prvým dôvodom je to, že sa mamička dostane rýchlejšie do formy. Druhým dôvodom je získanie cenného času. Zvŕtanie sa pri šporáku zaberie veľa času. Vďaka jedlu v krabičkách bude mať viac času pre starostlivosť o dieťatko. Venovať čas pre deti je oveľa cennejšie ako venovať čas vareniu. Zároveň sú jedlá v krabičkách chutné, dodajú žene energiu. A ak sa žene podarí schudnúť, tak vám bude nesmierne vďačná.

 • Poukaz na relaxačnú masáž

Ženy sa po pôrode často sťažujú na bolesti chrbta. Nesúvisí to len so samotným tehotenstvom a pôrodom, ale aj so starostlivosťou o novorodenca. Nosenie, hojdanie alebo dvíhanie zaťažuje celú chrbticu. Svaly a samotná chrbtica sú nezvyknuté na takúto záťaž, a tak dajú o sebe rýchlo vedieť. Masáž ako darček k narodeniu dieťaťa určite poteší každú matku. Je to originálny darček, ktorý vyjadruje starostlivosť, záujem a lásku.

 • Tréningy so skúseným trénerom

Darček k narodeniu dieťaťa nemusí byť len vo forme materiálneho daru. Nekupujte veci iba pre novorodenca, jeho potreby sú rovnako dôležité ako potreby mamy. Každá sa chce rýchlo dostať do formy. Doprajte jej chvíľu času pre seba, bábätko povarujte a kúpte mame tréningy so skúseným trénerom. Po pôrode je skvelé posilniť panvové dno a spevniť bruško. Na prvé tréningy dokúpte mamičke tiež príslušenstvo na cvičenie v podobe športového oblečenia.

Niečo pre potešenie čerstvej mamičky

Kupovať všetko len do detskej izbičky alebo pre novorodenca je síce milé, ale myslieť by ste mali aj na potešenie. Pri výbere daru sa snažte odhadnúť, čo ženu rozosmeje a spríjemní chvíle s bábätkom. Nielen dar poteší, venujte spolu s darom zopár pekných slov.

 • Šperky

Darček pre novopečenú mamičku vo forme šperku jej vždy pripomenie prvé okamihy po narodení bábätka. Vhodný je napríklad šperk v podobe prsteňa alebo retiatky. Skvelou ideou bude náramok s menom dieťatka. Môžete nechať na šperk vygravírovať okrem mena aj dátum narodenia alebo pekné motto. Nie je však šperk ako šperk, a preto kúpte kvalitný kúsok, ktorý vydrží po celý život.

 • Termohrnček

Čo je pre novorodenca dôležité? Aby cítil spokojnosť rodičov. Termohrnček ako darcek pre cerstvu mamicku je praktickým darom. Počas zimných mesiacov môže byť veľmi potrebný pri prechádzkach, kedy zahreje ruky i žalúdok. Teplý čaj či káva s príjemnou arómou vyčaria úsmev na tvári. Pri výbere sa sústreďte na to, aby bol hrnček v tvare, ktorý sa dobre drží v ruke.

 • Darčekový poukaz z obchodu Jukki

Pri príprave výbavičky mladá mamička nie vždy myslí na všetko, čo by mohla potrebovať s ohľadom na potreby dieťatka. Pre bábätko síce nakúpila mnoho vecí, ale s postupom času vždy zistí, že ešte niečo chýba. Ide o drobnosti, na ktoré sa často zabúda. V tomto smere majú problémy hlavne ženy, ktoré priviedli dieťa na svet po prvý raz.

Neprejde deň, kedy dieťatko rastie ako z vody. Toto je ďalší problém, s ktorým sa mamy musia popasovať. Menia sa rozmery oblečenia a tiež potreby bábätka. Darčeková karta do obchodu Jukki umožní matke vybrať oblečenie, hračky, doplnky a maličkosti podľa momentálnych potrieb. V obchode Jukki nájdete všetko od potrieb na kŕmenie cez podložky na hranie až po lôžkoviny pre dieťatko.

Darček pre mladú maminku z obchodu Jukki

V Jukki máme skvelé nápady na darčeky pre mladú matku, ktoré uľahčujú život a sú praktické. Veľká časť vecí z ponuky Jukki je určená pre dieťa, ale medzi širokou paletou produktov môžete vybrať tiež niečo pre ženu. Čo sa výberu týka, odporúčame napríklad tieto darčeky:

 • Taška na kočík

Taška na kočík Gold Wings je nielen veľmi priestranná, ale aj praktická. Má dobre organizované vnútro s množstvom priehradiek, úložných priestorov a vreciek. Zmestia sa do nej toaletné potreby, oblečenie, hračky alebo čokoľvek iné, preto ide o neoceniteľnú pomôcku každej matky. Keď zavesíte tašku Gold Wings na kočík, zistíte, že môže byť doplnkom hodiacim sa k rôznym vašim outfitom.

 • Nočná košeľa

Nočná košeľa na dojčenie Lupoline nie je ako tehotenské a popôrodné košele so zábavnými postavičkami. Je to klasická, elegantná verzia košele, ktorá uľahčuje dojčenie a zároveň zachováva ženský štýl. Bude určite funkčným i pekným domácim oblečením tak ako iné kúsky obľúbených mamičkiných domácich odevov.

 • Rukávnik na kočík 

Rukávnik na kočík s kožušinkou spríjemní prechádzky s bábätkom, keď klesne teplota i počas najtuhších mrazov. Rukávnik je na dotyk veľmi jemný a ruky dostatočne zahreje. Vnútorný fleesový materiál je zárukou, že vaše ruky nebudú studené a vy sa môžete bez obáv dotknúť svojho bábätka.

 • Nádoba na príslušenstvo

Nádoba na príslušenstvo Boho Garden pomôže usporiadať priestor vedľa prebaľovacieho pultu alebo postieľky. Do nádoby môžete uložiť kozmetiku pre bábätko, jeho oblečenie alebo drobné hygienické potreby. Krásny dizajn zapadne do každého interiéru. Vďaka možnosti umývania sa ľahko udržiava v čistote.

 • Vankúš na dojčenie

Vankúš “Bumerang” je skvelý darček v prípade, keď mladá mamička ešte nebola počas tehotenstva vybavená touto pomôckou. Uľahčí kŕmenie tak, že zmierni tlak na ruky, čo zníži svalové napätie a umožní relaxovať či dokonca si počas kŕmenia čítať knihu.

Objavte silu darčekov s obchodom Jukki!

Postarajte sa o pohodu mladej mamičky a obdarujte ju darčekmi, ktoré určite ocení. V Jukki nájdete všetko, čo potrebuje novopečená mama i jej dieťa. Nakúpte pod jednou strechou napríklad oblečenie, vankúšiky alebo hračky. Ušetrite čas a peniaze vďaka rozumným cenám.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *